BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Tento kurz "Alfa ma vlnách podvědomí" - aktivního využití svého podvědomí, pořádá masérská škola BUĎFiT a je určen nejen masérům.
 

Alfa na vlnách podvědomí

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Alfa - na vlnách podvědomí

Práce s myšlenkami v hladině Alfa umožňuje každému nejen odpočinek a regeneraci, ale také přístup k netušeným zdrojům informací nejen o nás samotných.

O kurzu "Na vlnách podvědomí I" (alfa)

Seminář "Na vlnách podvědomí I“ je z rodiny kurzů o aktivním využití svého podvědomí pro zlepšení téměř čehokoliv, ve svém životě. I když se dnes často podvědomí vzpomíná, jeho vliv si uvědomíme až při absolvování kurzů, jako je tento, nebo v horším případě, při nevětvě psychoterapeuta, je-li to třeba. Je až neuvěřitelné, jaký vliv na náš život má.

Absolvováním tohoto kurzu nejenže člověk získá potřebný cit nebo zkušenost, kdy je aktivnímu využití svého podvědomí otevřen, ale naučí se rovněž vědomě a relativně v krátké době potřebnému uvolnění-relaxaci. Další důležitou kapitolou je naučení se určitým potřebným pravidlům a zásadám, aby byla práce s podvědomím skutečně efektivní, stejně jako konkrétní techniky – nástroje, sloužící ke zkvalitnění života, jako jsou lepší spánek, paměť, léčení a diagnostika pomocí podvědomí a jiné.

Seminář "Na vlnách podvědomí I“ je vstupní branou do světa aktivního využití svého podvědomí, která doslova otevře netušené možnosti našeho života.

Můžu s čistým svědomím říci, že právě semináře tohoto typu mi otevřeli cestu k věcem, o kterých jsem tušil (díky svému zájmu o esoteriku, alternativní léčení, duchovní svět a východní nauky všeobecně), a dle mého názoru, společně s Reiki, se jedná o jediné potřebné semináře tohoto typu, pro proniknutí do světů alternativních nauk všeobecně. Vše ostatní je, dle mého názoru, "variace na téma…“.

Na vlnách podvědomí II

Seminář "Na vlnách podvědomí II“ vřele doporučuji všem vážným zájemcům o toto téma. (Absolvování 1. semináře je zde logickou podmínkou.) Zatímco na 1. semináři se zájemce dozví vše potřebné, aby mohl se svým podvědomím pracovat, a získá určitý přehled o způsobech a technikách práce s podvědomím. Na tomto 2. semináři, který trvá "pouze“ 1 den, získá zájemce přístup k technikám a informacím více osobním a může tak nalézt odpovědi, proč se mu v životě děje to či ono. Zde leží pravý klíč k otázkám a odpovědím, které k sobě mnohdy máme, a samozřejmě zde může nalézt způsob, co s tím, je-li potřeba změny.

Tento seminář vřele doporučuji všem, stejně jako u Reiki všem doporučuji 2. stupeň, i zde považuji absolvování 2. semináře za "splněný potřebný základ“, a vyšší stupně, stejně jako u Mistra Reiki, už jsou "jen“ pro skutečně vážné zájemce, kteří chtějí proniknout více do hloubky.

Nejbližší termíny kurzu "Alfa - na vlnách podvědomí":

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte: čísté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, ručník, papírové utěrky, doporučujeme plavky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. Dostanete k dispozici tejpy.

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů