logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň 9

Eleni Ioannopulu

Hledání přirozené péče o pokožku přivedlo Eleni Ioannopulu ke studiu aromaterapie a kouzlo vůní esencionálních olejů ji dále motivovalo k práci s tělem a osvojení si několika různých masážních technik.
Nejprve to byla v roce 1996 olejová aromamasáž, která se s přibývajícími lety a praxí rozvinula v holistickou aromamasáž. Četné poznavací pobyty v Thajsku Eleni využila ke studiu Nuad Boran – tradiční thajské masáže. Poprvé v roce 1999 v Tradiční škole jižního stylu ve Wat Po v Bankoku (Thai Traditional Medical School). O dva roky později se dala do studia propracovanějšího severního stylu v Chang Mai u soukromé učitelky Wandee Boonsai (dřívější učitelky z Nemocnice, Nadace Shivago Komarpaj - Old Medical Hospital, Foundation of Shivago Komarpaj). K paní Boonsai se později ještě 3 krát vrátila a pod jejím vedením zdokonalila a propracovala svůj styl. Během pobytu také pomáhala jako instruktorka při výuce nových žáků.

V současné době vede sama výukové kurzy pro různé masérské školy.

Díky mnohaleté praxi, umění vciťování a tvůrčí inspirace se Eleni podařilo proniknout do tajemství těchto technik a již se nedrží jen naučených rámců, ale vychází především z načerpaných zkušeností.

Kromě thajské masáže se věnuje také Reflexologii, lymfatické masáži, Craniosacralní terapii a bioenergetikou.

Dosavadní studium a praxe:

• 1999-2005 Thajská masáž NUAD BORAN (Chang Mai, Thajsko)
  • 1996 Holistická aromamasáž
  • 2003 Reflexoterapie (Bandung; Jawa; Chang Mai; ČR - Patakyovi)
  • 2007 Manuální lymfodrenáž (BUĎFiT Praha)
  • 2006 Medová masáž (Dolma)
  • 2007-2009 Kraniosakrální terapie (Modrý klíč)
  • 2007 Baňková masáž a terapie (BUĎFiT Praha)
  • 2008 Čokoládová masáž (Gerards)
  • 2010 Tokoriki rituál - havajská masáž horkými lasturami (Dolma)
  • 2009 Míčková facilitace (BUĎFiT – Zdeňka Jebavá)