BUDFiT - masérská škola, kontakt, mapa a adresa (BUĎFiT - masérská škola, Praha, Brno, Ostrava, Plzeň) škola masáží a regeneračních technik, buď fit
BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň
 

FAQ - NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY

Vaše často kladené dotazy:

Jak dlouho předem se mám přihlásit na masérský kurz?

Kdy zaplatit zálohu a kdy celý kurz?

Jak se přihlásit na kurz?

Jak uhradit zálohu na akci?

Je nutné skládat zavěrečnou zkoušku na rekvalifikační masérský kurz?

Jak dlouho předem se mám přihlásit na masérský kurz?

Na naše kurzy masáží, ale nejen ty, se hlašte co nejdříve nejlépe 2-3 měsíce dopředu. Stává se, že již při vypsání se kurz naplní do 14 dnů a nelze přesáhnout kapacitu učebny.

Kdy zaplatit zálohu a kdy celý kurz?

Zálohy posílejte ve chvíly, kdy Vám bude potvrzena vaše přihláška na akci. Kurzy se velice rychle plní. V případě naplnění kurzu nebude možné akceptovat přihlášky bez zaplacené zálohy. Uchazeči budou v tomto případě bráni jako náhradníci. Doplatek kurzovného je nutné doplatit při zahájení akce.

Jak se přihlásit na kurz?

Prihlásit se můžete čtyřmi způsoby:
  1. on-line přes přihlášku na našich www stránkách v sekci termíny najdete požadovaný kurz a termín zahájení, kliknete na přihlášku a vyplníte požadované údaje. (jedná se o nejjednodušší zplůsob přihlášení, jak pro klienty tak pro nás)
  2. Zaslat přihlášku na naši adresu je nutné uvést tyto údaje: jmeno a příjmení, adresa (ulice, psč, obec), datum a místo narození, telefon a mobil, e-amil. Dále do přihlášky napište o který kurz máte zájem (kurz / seminář) a formu výuky (víkend, večerní, intenzivní) a termín konání kurzu, jakým způsobem byla uhrazena záloha.
  3. Faxem (283 890 580)je nutné uvést tyto údaje: jmeno a příjmení, adresa (ulice, psč, obec), datum a místo narození, telefon a mobil, e-amil. Dále do přihlášky napište o který kurz máte zájem (kurz / seminář) a formu výuky (víkend, večerní, intenzivní) a termín konání kurzu, jakým způsobem byla uhrazena záloha.
  4. Telefonicky 283 890 580, 604 721010, 775 721010

K psané přihlášce přiložte kopii dokladu o zaplacení zálohy. Veškeré informace o platbách, slevy, storno podmínky a podmínky účasti jsou uvedené v sekci podmínky účasti

Jak uhradit zálohu na akci?

  1. Bankovním převodem na čísla účtů, které jste obdrželi v potvrzujícím e-mailu jako variabilní symbol uvádějte variabilní číslo, které je opět v informačním mailu, do zprávy pro příjemce uveďte kód kurzu, pokud jej znate. Pokud neznáte kód akce napište Vaše jméno název kurzu a datum zahájení. (neplaťte dřív než Vám dorazí informace o tom, že jsme Vás přijali.)
  2. Složenkou typu "C" zašlete společně s přihláškou na naší adresu.
  3. Osobně na adrese naší školy je nutné se předem telefonicky domluvit, jestli někdo bude v kanceláři.

Veškeré informace o platbách, slevy, storno podmínky a podmínky účasti jsou uvedené v sekci podmínky účasti

Je nutné skládat zavěrečnou zkoušku na rekvalifikační masérský kurz?

Pokud nechcete podnikat a využít osvědčení v zaměstnání nemusíte skládat závěrečnou zkoušku na rekvalifikačním masérském kurzu.

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů