BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno
 

FONOFORÉZA

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Fonoforéza

Popis kurzu fonoforéza

Fonoforéza je tónová metoda využívající ladičky, kterými působíme na akupunkturní body (podle tradiční čínské medicíny), čakry (dle indické medicíny), zóny (Masunagova diagnostika), orgány, kosti, klouby apod.. Využívá vlastnosti tónů k psychickému i fyzickému uzdravení. Metodu lze použít jak somaticky, tak holisticky.

Ladička je instrument ke vzorovému ladění hudebních nástrojů, v našem případě těla. Je naladěna na setiny hertze (Hz). Každá ladička má jinou frekvenci a od toho se odvíjí i její terapeutické vlastnosti. Při používání ladičky je léčivá nejen vibrace, která je cítit, ale i zvuk, který vydává.

K používání ladiček není nutné žádné hudební vzdělání. Zvukové vlny se v našem těle přenášejí pomocí tkání, protože voda v nich obsažená je dokonalým vodičem. Jsme proto jako zvláštní hudební nástroj, který je schopen se dolaďovat ke správným tónům. Vhodný zvuk způsobuje, že se zdravé buňky posilují a nemocné velmi rychle regenerují. Použití ladiček je možné zkombinovat i s masážemi, aromaterapií, kameny, barvami, homeopatií nebo jinými terapeutickými metodami.

Nejbližší termíny masérského kurz:

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

V kurzu se účastníci seznámí s 11 různými ladičkami a s několika způsoby ošetření, které lze pomocí ladiček provádět. Například ošetření čaker, detoxikace organismu, ošetření zad, ošetření jater a element dřeva, práce s emocionálním stresem atd…

Na kurz si vemte: čísté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník a doklad o zaplacení kurzu a případný doplatek.

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů