Masérské kurzy s akreditací pořádá masérská škola BUĎFiT, Dále provozujeme masážní kurzy a obchod pro maséry (masážní baňky, masérské stoly).
BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno
 

HOTSTONES - MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - ENERGY HOTSTONES

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > HOTSTONES - masáž lávovými kameny

Související odkazy: Nakupujte - lavové kameny a příslušenství

ENERGY HOTSTONE MASÁŽ nebo HOT STONES THERAPY

- masáž horkými lávovými kameny

Představujeme tento nový typ masáže, který svými účinky dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Vynikající při bolestech zad, kloubů. Doporučujeme rovněž podnikatelům a lidem, kteří jsou pod stálým tlakem. Jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu.

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé anionty kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Čínská terapie s použitím horkých lávových kamenů využívá nejen znalosti z klasické čínské medicíny, ale i moderní poznatky západního světa.

Při masáži se používají nahřáté lávové kameny, které se pak následně pokládají na energetické dráhy těla. Tyto dráhy bývají často neprůchodné, nebo téměř uzavřené. Tok energie nemůže dokonale proudit tělem. Odblokováním drah působíme na fyzické tělo se všemi jeho orgány a zároveň na psychiku. Propojení tepla z lávových kamenů, účinků polodrahokamů, masáže a aromaterapie navozuje dokonalý pocit uvolnění a relaxace.

Celostní terapie podporuje a stimuluje krevní oběh a tím pomáhá obnovit harmonii energie těla, zrychluje metabolismus, odbourává toxiny, revitalizuje všechny tělesné funkce a pomáhá zvládat stres.

Nejbližší termíny masérského kurz:

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte: pohodlné světlé oblečení na převléknutí, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, 2x ručník a osušku, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného.

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů