logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň

TERMÍNY MASÉRSKÝCH KURZŮ A SEMINÁŘŮ

Termíny masérských kurzů a seminářů seřazených podle datumu

Kurzy vyučují lékaři, profesionální fyzioterapeuté a maséři (viz. terapeuté a lektoři), popis kurzů najdete na: kurzy a semináře a také tisk rozpisu akcí ve formatu PDF si můžete stáhnout z Rozpis akcí - PDF

seřadit podle názvu akce - seřadit podle datumu (akce)
Kurzy Praha
Kurzy Brno
22.09.2017 Nespecifické mobilizace
Autorka míčkové facilitace paní Zdeňka Jebavá rozvinula svoji techniku míčkování i na tzv. nespecifické mobilizace pomocí facilitačních míčků. Tato technika jemné uvolňuje funkční blokády kloubů. Je vytvořena pro fyzioterapeuty, kteří mají znalost klasických mobilizačních technik.
12 kreditů UNIFY ČR naplněn celkový popis kurzu info jen o této akci X
03.10.2017 Masér pro sportovní a rekondiční masáže
Večerní forma výuky út a čt 16:30 – 20:30 v rozsahu 150 hod. (anatomie, teorie, praxe). Na konci kursu účastník vykoná závěrečnou zkoušku a poté obdrží osvědčení jako doklad o absolvování rekvalifikačního kursu a zkoušky Profesní kvalifikace.
Lektor: Radek Kupr, Mgr. Karin Záhorcová, Uher Vít
Výuka kurzu: večerní
07.10.2017 Masér pro sportovní a rekondiční masáže
Víkendová forma výuky v rozsahu 150 hod. (anatomie, teorie, praxe). Na konci kursu účastník vykoná závěrečnou zkoušku a poté obdrží osvědčení jako doklad o absolvování rekvalifikačního kursu a zkoušky Profesní kvalifikace.
Lektor: Radek Kupr, Mgr. Záhorcová Karin, Vít Uher,
Výuka kurzu: víkendový
14.10.2017 Hirudoterapie
Použití pijavice lékařské má svá specifika. Způsob je závislý na znalosti terapeuta a schopnosti chápat mechanismus vzniku onemocnění. Nejvíce podstatným faktorem není určení choroby, ale skutečnost patologických procesů při konkrétní chorobě.
Lektor: Radko Legát
Výuka kurzu: 2 dny
Typ kurzu: seminář
Místo konání kurzu: Praha 9 - Horní Počernice
cena akce: 5995,-
celkový popis kurzu info jen o této akci přihlásit na akci
14.10.2017 Terapeutické využití kineziologickych tejpů pro triggerpoint a akupoint
Technika kinezio tejpingu, někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport tak pro rehabilitaci, v tomto případě se zaměřuje na trigerpointy a akupunkturní body.
cena akce: 2100,-
15.10.2017 Terapeutické využití kineziologickych tejpů pro lymfatický systém
Technika kinezio tejpingu někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let japonským chiropraktikem Dr.Kenzo Kasem. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci v tomto případě se zaměř.na lymfatický systém.
cena akce: 2400,-
20.10.2017 Nespecifické mobilizace
12 kreditů UNIFY ČR celkový popis kurzu info jen o této akci přihlásit na akci
06.11.2017 Masér pro sportovní a rekondiční masáže
Intenzivní forma výuky v rozsahu 150 hod. (anatomie, teorie, praxe). Na konci kursu účastník vykoná závěrečnou zkoušku a poté obdrží osvědčení jako doklad o absolvování rekvalifikačního kursu a zkoušky Profesní kvalifikace.
Lektor: Mgr. Karin Záhorcová, Radek Kupr, Uher Vít
Výuka kurzu: intenzivní
11.11.2017 Míčková facilitace pro fyzioterapeuty
Technika vyvinutá českou fyzioterapeutkou, paní Zdeňkou Jebavou. Masáž a terapie facilitačními míčky, která pomáhá především astmatickým dětem při zvládání jejich nemoci. Vhodné též na uvolnění svalů zad, hrudníku, při vadném držení těla…
Výuka kurzu: víkend
cena akce: 3900,-
8 kreditů (UNIFY ČR) celkový popis kurzu info jen o této akci přihlásit na akci
24.11.2017 Tradiční čínská medicína
1 ročník školy tradiční čínské medicíny zaměřené hlavně na praxi využití akutechnik - Akuterapeut
Lektor: Radek Kupr, Petr Maroušek DiS. Mgr Karin Záhorcová, MUDR. Zetterová
Výuka kurzu: víkendový
původní cena akce: 32000,- ( sleva 2100,- ) cena kurzu: 29900,-
celkový popis kurzu info jen o této akci přihlásit na akci
01.12.2017 Terapeutické využití kineziologickych tejpů
Technika K-tapingu někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let japonským chiropraktikem Dr.Kenzo Kasem. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci.
12 kreditů celkový popis kurzu info jen o této akci přihlásit na akci
09.01.2018 Terapeutické využití kineziologickych tejpů
12 kreditů celkový popis kurzu info jen o této akci přihlásit na akci
11.02.2018 Terapeutické využití kineziologickych tejpů pro lymfatický systém