Přihláška na masérské kurzy, odborné semináře a přednášky
BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň 9 - Vysočany
 


PŘIHLÁŠKA - INFORMACE O KURZU (AKCI)

Do přihlášky je nutné zadat položky označené hvězdičkou (*) a tučným písmem. Data vyplňujte pravdivě, jméno a příjmení se správnou diakritikou, datum narození a místo narození, jsou nutné pro vydávání osvědčení a potvrzení o absolvování. Nezapomeňte uvést tituly ve správných kolonkách. Nevyplňujte formulář jen velkými písmeny. Klienti s narozením mimo ČR uvádějte v kolonce místo narození stát + město (např: Slovensko, Košice). Podmínky účasti jsou uvedeny zde.

Míčková facilitace pro terapeuty I. ()

Detailní popis kurzu / akce (jen tohoto termínu) Popis kurzu / akce

* ***** ** *

Tímto stvrzuji, že se závazně přihlašuji na vybranou akci a odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami účasti, které jsem si přečetl/a. Potvrzuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé a správné. Dále odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním a uchováním osobních údajů dle ust. § 5, odst. 2, zákona č. 101/2000 Sb..

Detailní popis akce

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů