BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, masérský kurz z oboru masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní prostředky (masážní oleje, emulze, krémy, gely, masérské stoly).
 

INFORMACE O KURZU (AKCI)

Terapeutické využití kineziologickych tejpů pro lymfatický systém

Přihláška na kurz

                   

Místo konání akce:

SATEMA, Říčanská 1177, Jesenice (Lékařský dům)

Popis akce:

Technika kinezio tejpingu někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let japonským chiropraktikem Dr.Kenzo Kasem. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci v tomto případě se zaměř.na lymfatický systém.

Další popis akce:

Program: Účastník se v kurzu úvodem seznámí se stavbou a funkcí lymfatického systému, dále pak s možnou problematikou a poruchami lymfatického systému. V praktické části se naučí využívat kineziologických tejpů pro podporu funkce a zlepšení průtoku lymfy. Tato technika využívá nástřihů tejpů do tzv. vějíře nebo samostatně nastříhaných pruhů s nasazením tak, aby docházelo k maximální podpoře lymfatického systému. Každý účastník si v kurzu danou techniku vyzkouší prakticky a zároveň i na sobě procítí.

Upozornění

Škola si v případě nutnosti vyhrazuje právo na změnu termínů

Přihláška na kurz

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů