BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, masérský kurz z oboru masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní prostředky (masážní oleje, emulze, krémy, gely, masérské stoly).
 

INFORMACE O KURZU (AKCI)

Sportovní, rehabilitační tejping

Přihláška na kurz

                   

Místo konání akce:

SATEMA, Říčanská 1177, Jesenice (Lékařský dům)

Popis akce:

Využití klasických pevných a speciálně vyvinutých elastických pásek pro techniky fixace a vymezení pohybu dané oblasti ošetření.

Další popis akce:

Program: Účastník se na kurzu seznámí se základní filozofií v používání pevných a elastických pásek pro prevenci vzniku úrazu při sportovních aktivitách změnou rozsahu pohybu, tak aby nedocházelo k překročení krajích mezí stanovených fyziologicky v kloubním aparátu. Seznámí se teoreticky i prakticky s typy a druhy materiálů pro efektivní využití při různých technikách, tak aby tato metoda tejpování byla maximálně efektivní z pohledu prevence a rehabilitace pohybového aparátu. Cílem je zamezit vzniku a rozvoji mikrotraumat v oblasti kloubů a svalů při statickém a dynamickém přetěžování. Dále pak využít těchto materiálů při již vzniklých úrazech k usnadnění hojení postižené oblasti, lépe tak následně dopomoci zlepšit účinků rehabilitace a urychlit tak návrat jedince k pohybové aktivitě.

Upozornění

Škola si v případě nutnosti vyhrazuje právo na změnu termínů

Přihláška na kurz

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů