BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, masérský kurz z oboru masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní prostředky (masážní oleje, emulze, krémy, gely, masérské stoly).
 

INFORMACE O KURZU (AKCI)

RCT - Roller Core Training

Přihláška na kurz

                     

Místo konání akce:

SATEMA, Říčanská 1177, Jesenice (Lékařský dům)

Popis akce:

Komplexně pojatý odborný seminář, využívající různé velikosti pěnových válců, s jejichž pomocí můžete cíleně aktivovat hluboký stabilizační systém, zlepšit koordinaci a flexibilitu těla.

Další popis akce:

Komplexně pojatý odborný seminář, využívající různé velikosti pěnových válců, s jejichž pomocí můžete cíleně aktivovat hluboký stabilizační systém, zlepšit koordinaci a flexibilitu těla. Cvičením s válci dochází k mobilizaci páteře, zlepšení její flexibility, ovlivníte jimi fasciální systém i svalovou soustavu. Válce můžete použít k masáži, uvolňování, protahování i posilování. Naučíte se provádět efektivní automasáž svalů, spoušťových bodů (trigger points), fascií a pomůžete zmírnění bolesti a ztuhlosti svalů vzniklé vlivem přetížení. Program: 1. hluboký stabilizační systém páteře - CORE, 2. svaly, vazy a fasciální systém, 3. myofasciální uvolnění a trigger points, 4. praktické využití válců k aktivaci CORE, ovlivňování svalů, fascií a trigger points, 5. diskuse a zodpovězení dotazů.

Upozornění

Škola si v případě nutnosti vyhrazuje právo na změnu termínů

Přihláška na kurz

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů