logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, masérský kurz z oboru masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní prostředky (masážní oleje, emulze, krémy, gely, masérské stoly).

INFORMACE O KURZU (AKCI)

Nespecifické mobilizace - refresh (clasic)

Přihláška na kurz

Místo konání akce:

Popis akce:

Pokud jste prošli kurzem, ale některé věci již třeba zapomněli a chcete si vše zopakovat, neváhejte a přihlaste se! Kurz + skripta + sada míčků v ceně

Další popis akce:

Kurz + skripta + sada míčků v ceně

Opakování je matkou moudrosti a navíc se můžete v technice mobilizací zdokonalit a také naučit se nové věci, které ještě v dřívějších kurzech nebyli.

Zdeňka Jebavá svoje techniky neustále vylepšuje a tak jsou veškeré aktuality předávány na kurzech.

Škola si v případě nutnosti vyhrazuje právo na změnu termínů

Přihláška na kurz

Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů