BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, masérský kurz z oboru masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní prostředky (masážní oleje, emulze, krémy, gely, masérské stoly).
 

INFORMACE O KURZU (AKCI)

Reflexní terapie III. - diagnostika

Přihláška na kurz

                   

Místo konání akce:

Charkovská 333/5 (Studio CHOCHO, vchod z ulice Donská), Praha 10

Popis akce:

V tomto semináři si budeme povídat o diagnostice v reflexní terapii. Naučíme se diagnostickou techniku "škálování citlivosti reflexních plošek" a dále si budeme přiřazovat klíčové příznaky k jednotlivým orgánům tak, abychom si potvrdili správnou diagnostiku. Také se dozvíte spoustu souvztažností v n

Další popis akce:

V tomto semináři si budeme povídat o diagnostice v reflexní terapii. Naučíme se diagnostickou techniku "škálování citlivosti reflexních plošek" a dále si budeme přiřazovat klíčové příznaky k jednotlivým orgánům tak, abychom si potvrdili správnou diagnostiku. Také se dozvíte spoustu souvztažností v našem těle. Tyto základy pramení z poznání Tradiční čínské medicíny, kterou můžeme v reflexologii dobře využít. Kurz je od 9 do 17 hodin.

Upozornění

Škola si v případě nutnosti vyhrazuje právo na změnu termínů

Přihláška na kurz

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů