logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, masérský kurz z oboru masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní prostředky (masážní oleje, emulze, krémy, gely, masérské stoly).

INFORMACE O KURZU (AKCI)

Míčková facilitace pro maminky

Přihláška na kurz

Místo konání akce:

Popis akce:

Tento kurz je určen pouze pro rodiče využívající techniku míčkování pro své děti. Výuka je přizpůsobená laikům. Není to odborný kurz a na konci neobdržíte žádné osvědčení. Výuka bude probíhat vzájemně na účastnících (rodičích, dětech).

Další popis akce:

Zahájení v 09:00 do 15:00

Tento kurz je určen pouze pro rodiče využívající techniku míčkování pro své děti. Výuka je přizpůsobená laikům - na konci neobdržíte žádné osvědčení. Výuka bude probíhat vzájemně na účastnících (rodičích případně dětech). V případě míčkování svého dítěte je nutno si zajistit možnost dítě odvést z kurzu (děti nespolupracují vždy tak, aby vydržely po celou dobu kurzu dělat "model").

Škola si v případě nutnosti vyhrazuje právo na změnu termínů

Přihláška na kurz

Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů