Přihláška na kurzy pořádané masérskou školou BUĎFiT v Praze, Brně, Ostravě a Plzeni. Rekvalifikační masérský kurz..

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, masérský kurz z oboru masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní prostředky (masážní oleje, emulze, krémy, gely, masérské stoly).

INFORMACE O KURZU (AKCI)

Míčková facilitace pro terapeuty II. - končetiny a trup

Přihláška na kurz

Místo konání akce:

Popis akce:

Technika vyvinutá českou fyzioterapeutkou, paní Zdeňkou Jebavou. Masáž a terapie facilitačními míčky, která pomáhá především astmatickým dětem při zvládání jejich nemoci. Vhodné též na uvolnění svalů zad, hrudníku, při vadném držení těla…

Další popis akce:

Nástavbový kurz k Míčkování I. rozšíření pro míčkování horních, dolních končetin a trupu.

Modifikace míčkování trupu pro ležící klienty či pacienty, vhodné při péči o hendikepované děti či staré lidi. Využít tyto techniky můžete pro různé diagnozy včetně spastických paréz.

Z praxe víme, že mnoho z vás potřebuje kromě ošetření trupového svalstva a facilitaci dechu také ošetřit končetiny svých svěřených pacientů či klientů. I když nejste fyzioterapeuti či lékaři, můžete se naučit bezpečné techniky uvolňování a stimulace postižených končetin. Spasmy či plegie lze pozitivně ovlivňovat pomocí míčků a jemné stimulace.

Míčkování končetin je určeno nejen pro postižené a nemocné pacienty. Využít můžou i maséři, kteří chtějí doplnit ve své praxi Míčkování zad a hrudníku i o Míčkování končetin. Součástí kurzu je i Míčkování trupu v leže. Pro klienty, kteří jdou na masáž je tato pozice příjemnější a více relaxační.

Kurz je vhodný zejména pro MASÉRY VE ZDRAVOTNICTVÍ I MIMO SEKTOR ZDRAVOTNICTVÍ, SPECIÁLNÍ PEDAGOGY, OŠETŘOVATELE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, ZDRAVOTNÍ SESTRY A ERGOTERAPEUTY.

Škola si v případě nutnosti vyhrazuje právo na změnu termínů

Přihláška na kurz

Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů