BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Kurz koneziotaping zaměřený na lymfatický systém. S profesionálním lektorem Petrem Marouškem pořádá masérská škola BUĎFiT Praha.
 

Kurz kineziotaping - kineziologické tejpování se zaměřením na lymfatické cesty

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Kurz kinezio tejpování lymfatický systém

Tato metoda byla vyvinuta před více než třiceti lety v Asii (Japonsko, Jižní Korea). Kineziologické tejpování usnadňuje přirozený proces hojení a zároveň vytváří podporu pro svaly a klouby bez omezení rozsahu pohybu. Speciálně navržená pružná páska potažená akrylátovou adhezivní vrstvou v kombinaci s typy výstřihů a směry tahu pásky vytváří na povrchu kůže liftingovým účinkem v oblasti svalů nebo kloubů efekt, který zlepšuje krevní oběh, práci lymfatického a nervového systému. Díky vlivu na oblast těchto systémů dochází k tlumení bolesti. Celá metoda pracuje na základech kineziologie, anatomie a fyziologie. V průběhu několika let bylo prokázáno, že kineziologické tejpování má pozitivní fyziologické účinky na pokožku, lymfatický, oběhový a nervový systém, svaly, fascie, šlachy, klouby a vazy. Tato metoda může být použita v kombinaci s dalšími léčebnými postupy a procedurami. Využití kineziologické tejpování má své místo v mnoha oblastech medicíny a to zejména v oblasti sportovní medicíny, fyzioterapie dále ortopedie, chirurgie, neurologie, lymfologie a dokonce také plastické chirurgie.

kurz kineziotaping praha Cílem Kineziologického tejpování je maximálně možný návrat člověka k pohybové aktivitě a zlepšit tak komfort bytí.

V současné době tato metoda prochází celosvětovým boomem a díky velkému rozmachu jsou v mnoha zemích vytvářeny nové koncepty, zakládány školy a asociace kineziologického tejpování s vlastními obchodními názvy. Toto se v podstatě dá říci také o materiálech používaných pro tuto metodu.

kurz kineziotaping praha kurz kineziotaping praha kurz kineziotaping praha

Nejbližší termíny kurzu "kineziotaping praha - Kinezio tejpování":

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte: čísté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, ručník, papírové utěrky, doporučujeme plavky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. Dostanete k dispozici tejpy.

kurz kinesiotaping kinesiotape kineziotaping kinesiotape2

Dodavatelem tejpovacích pásek a kinesiotejpů pro kurzy je: KinesioMAX

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů