Masérské kurzy s akreditací pořádá masérská škola BUĎFiT, Dále provozujeme masážní kurzy a obchod pro maséry (masážní baňky, masérské stoly).
BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno
 

Akupresura

BUĎFiT - masérská škola > Akupresura

Techniky akupresury můžete zařadit do své praxe a zkombinovat s klasickou či rekondiční masáží nebo praktikovat jako samostatnou techniku. Doporučujeme používat ve svém okolí i pro laickou veřejnost (rodina, přátelé případně v zaměstnání).

Akupresura pro maséry

Akupresura je významná část léčby v tradiční čínské medicíně. A společně s akupunkturou, fytoterapií, baňkováním, moxováním, diietetologií a cvičením patří do základního pilíře prevence případně léčby onemocnění. Pomocí akupresury můžete ovlivnit celou řadu onemocnění a projevů jako je zažívání, trávení, bolesti. Pomocí akupresury posilujete imunitní systém a harmonizujete organismus.

V tomto kurzu vás naučíme základní techniky akupresury podle tradičních technik vycházejících z východní medicíny (tradiční čínské medicíny).

Kurz je "rozdělen" na dvě části vzájemně propojené. První část je teoretická a naučíme vás jednotlivé lokalizace a indikace vybraných akupunkturních bodů a průběh meridiánů. V druhé části vás naučíme aplikovat probrané techniky v terapii a masáží.

Kurz trvá 1 den od 9:00 do 16:00

Termíny kurzu akupresura

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte: čísté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník, papírové utěrky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. Dostanete k dispozici skripta.

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů