BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá zájmové masérské kurzy s názvem "Rodinné masáže" vhodné pro laickou veřejnost. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeňy
 

Kurz "Rodinné masáže" - baňky

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Rodinné masáže > kurz baňková masáž

Popis kurzu "Rodinné masáže" - baňky

Kurz rodinné masáže BAŇKOVÁNÍ s Miroslavou Kuprovou Stodůlkovou. Na tento kurz zveme laiky, kteří by chtěli pomocí masáží a alternativních technik preventivně ovlivňovat zdraví své a svých blízkých. V tomto kurzu i dalších kurzech s označením "Rodinné masáže" se snažíme přiblížit kouzlo masáží a vložit toto krásné umění do rukou všech, kteří projeví zájem. Masáže by se měli vrátit do rodin jako laskavé doteky, tak jak to bylo dříve. V průběhu rychlého vývoje současné společnosti jsme však na tento druh láskyplné péče zapoměli. V kurzu s názvem baňkování se dozvíte něco málo z historie baňkování a možnosti použití baněk v domácí péči. Naučíme se jednoduchou masáž pomocí silikonových baněk. Samozřejmě si povíme i o úskalích a rizicích baňkování, tak abychom věděli, kdy tuto masáž použít můžeme a kdy ne, abychom svým blízkým neublížili.

Nejbližší termíny masérského kurzu "Rodinné masáže - hlava":

Chyba načítání skriptu...

Na kurz si vezměte: čísté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník, papírové utěrky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. Dostanete k dispozici masážní prostředky a baňky. V půběhu kurzu si budete moci zakoupit masážní baňky skleněné, skleněné s míčkem, čínské s ventilkem a další viz. BUĎFiT - internetový obchod.

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů