BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
MASÁŽE A TERAPIE
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT Lymfatická masáž masérský kurz pořádá naše masérská škola BUĎFiT je podobný kurzu manuální lymfodrenáž. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT, Praha, Brno, Ostrava, Plzeň
 

Masérský kurz - Lymfatická masáž

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Lymfatická masáž

Základní popis masérského kurzu

Lymfatická masáž je jemná hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Vhodná pro ošetření unavených manuální lymfodrenáž - MLD končetin, základ pro ošetření celulitidy a pokožky vůbec, doporučená jako prostředek na zvýšení imunity a detoxikaci organismu. Je prováděna malým tlakem bez použití olejů či emulzí. Cílem této masáže je zlepšit odtok lymfy. Používá se k ošetření otokových stavů, při těžkých nohách, jako prevence proti nádorovým onemocněním. Tato terapie zvyšuje kondici o 10 až 15%, tedy je vhodná i pro výkonné sportovce. Sestava na hlavě a obličeji je zaměřena na bolesti hlavy a migrény.

Termíny kurzu lymfatická masáž

Hodinová dotace a rozvrh kurzu Lymfatické masáže - LM

Masérský kurz trvá 9 dní Warning INFORMACE Tento masérský kurz je oproti jiným masérským školám delší v některých případech až o polovinu. Tím je zaručena kvalita výuky a to, že se účastníci kurzu dostatečně naučí probranou látku. , vždy od 8 do 17 hod. a každý účastník musí tuto hodinovou dotaci dodržet (pokud chce získat osvědčení).

Intenzivní

Intenzivní kurz "Lymfatická masáž" trvá 9 dní, součástí je 1 den závěrečná zkouška.

Popis masérského kurzu lymfatická masáž

Tento základní kurz Lymfatická masáž trvá 9 dní a je základem pro lymfodrenáže celkově. Naučíte se techniku lymfatické masáže celého těla. Představíme i novinky v oblasti LM a zopakujeme si jednotlivé techniky. Na závěr kurzu budou účastníci skládat závěrečnou zkoušku.

Vstupní předpoklady účastníků

  • věk nad 18 let
  • střední, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • základní nebo specializovaný kurz
  • předpoklad k práci v oboru

Lymfatická masáž dolních končetin, břicha a hýždí

Třídenní kurz vhodný pro terapeuty, kteří chtějí umět ošetřovat lymfatický systém dolní poloviny těla. Naučíme se teorii o lymfatickém systému a technice lymfatické masáže (drenáže) a také zejména postup masáže při ošetření dolních končetin, břicha a hýždí. Tento odborný kurz je vhodný také pro pracoviště, na kterých používáte lymfodrenážní přístroje (nebo uvažujete o jejich koupi) a chcete býti fundovanými terapeuty. Pro práci s lymfatickým systémem nestačí pouze umět zapnout a vypnout přístroj, ale je třeba také znát anatomii, fyziologii a případně patologii. Čím více budeme o lidském těle vědět a čím lépe budeme umět klientovy potíže popsat, pozorovat a přiřadit, tím méně ohrožujeme jeho zdraví neuváženým používáním přístrojů. Ruční ošetření a aplikace přístroje je pak výborná kombinace v terapii lymfatického systému s minimalizací nežádoucích účinků. Termín 24.-26.1.2014 vždy od 9.00 hod. do 18.00 hod.

Přiděleno souhlasné stanovisko UNIFY, fyzioterapeutům bude přiděleno 12 kreditů.

Lymfatická masáž obličeje (hlavy), krku a dekoltu

Dvoudenní kurz vhodný pro kosmetičky. Úvodní den je přednáška o lymfatickém systému a technice lymfatické masáže (drenáže) 2 navazuje praktická část - postup masáže při ošetření obličeje (hlavy), krku a dekoltu. Tento odborný kurz je vhodný také pro terapeuty, kteří absolvovali kurz celkové lymfatické masáže u jiných vzdělávacích zařízení a masáž obličeje zde nebyla součástí výuky. Lektorka: Miroslava Kuprová Stodůková, DiS. (lymfoterapeut, absolvent kurzů Manuální lymfodrenáž I., II., Lymfodrenáž s akreditací MZČR, účast na kongresech, 10 let praxe).

Nejbližší termíny masérského kurzu Lymfatická masáž:

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte: na převlečení čisté světlé oblečení (kalhoty a triko), přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, osušku. Nezapomeňte doklad o zaplacení zálohy a doplatek kurzovného. Doplatek kurzovného uhradíte na místě v den nástupu na kurz. V ceně masérského kurzu jsou masážní prostředky a skripta.

lymfatická masáž lymfatická drenáž manuální lymfodrenáž manuální lymfodrenáž
 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů