logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň

UČEBNY A PROSTORY MASÉRSKÉ ŠKOLY - BUĎFiT

Pokud jste u nás jestě nebyli máte možnost si prohlédnout naše prostory tak, aby jste si byli jistí kam jdete. V učennách nejsme každý den a je potřeba si schůzku domluvit předem.

Učebna 1 (PERNER0VA)

Adresa: Pernerova 293/11
Kontakt: 775721010
Odkaz na mapu: Najdete nás zde
Popis cesty: Metrem do stanice Florenc (pokud jste přijeli po trase C) nebo Křižíkova (kratší pro ty, co přijeli po trase B). Z obou stanic je možno dojít pohodlně pěšky nebo můžete jet jednu stanici tramvají 8,24 nebo 52 na Karlínské náměstí.

Vstupte do domu (dovnitř) a pak doleva a tam Vás pustí pan vrátný (ve všední dny 8-20hod) o víkendu a všední dny po 20. hod.musíte volat lektorovi, aby pro Vás někoho přišel. Pak výtahem nebo po schodech do 3. Patra, učebna č. 311. Nebo 5 patro (Jsou to dveře vpravo, když přijedete výtahem (vlevo, když půjdete po schodech)).
Foto:

Učebna 2 (JAGELONSKÁ)

Adresa: Jagellonská 1, Praha 3, 5. patro (zvonek)
Odkaz na mapu: najdete zde
Popis cesty: Nejlépe Metrem na stanici Můstek, dáte se po Václavském náměstí nahoru (ke koni) a první ulice vpravo. Nebo metrem na stanici Muzeum a vystoupíte směrem na Václavské náměstí. Půjdete směrem dolů, a třetí ulice do leva je Štěpánská. Je to č. 45 - od Václaváku je za prvním přechodem po pravé straně. Zvonek Studio Štěpánská, výtahem 3. patro. Doporučujeme využít MHD, je to v centru Prahy a velice špatně se zde parkuje (modré zóny).
Foto:

Učebna 3 (ŠTĚPÁNSKÁ)

Adresa: Štěpánská 45, Praha 1, 3. patro (zvonek Jana Radová)
Odkaz na mapu: najdete zde
Popis cesty: Na stanici metra Jiřího z Poděbrad se dáte výstupem na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Po pravé straně budete mít kostel, ten obejdete z leva a na konci náměstí se dáte do levé ulice (Milešovská). Pak hned první ulice vpravo je Jagellonská. Hned první dům. Zvoňte na zvonek AČA (5. patro).