Medová masáž - masérský kurz
BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň
 

MEDOVÁ MASÁŽ - API TERAPIE

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Medová masáž

med a medová masáž Medová masáž pomáhá při stresu, chronických nemocech, důsledcích nezdravého životního stylu a proti stárnutí pleti. Při masáži medem dochází nejen k čištění pórů, ale také k důkladnému prokrvení pokožky. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organizmus. Svým detoxikačním účinkem osvobozuje medová masáž celé tělo od usazenin, které se v průběhu let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků.

med k medové masáži Zjevné jsou její pozitivní účinky na stárnoucí a nečistou aknózní pleť. Med má silné detoxikační účinky a působí proti choroboplodným zárodkům. Kromě výborných účinků na pleť medová masáž zároveň silně oživuje celý organizmus. Je proto vhodná také při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, onemocnění, při napětích, nervových poruchách a stavech neklidu.kurz medová masáž

Součástí tohoto kurzu budou přednášky o včelích produktech a jejich kombinace s dalšími terapiemi (např. s aromaterapií).

Vyučuje Valerie Keltnerová
Nejbližší termíny masérského kurz:

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte: čisté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, 2 ručníky, froté žinku a doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného.

včelí med
 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů