logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Tento šestihodinový kurz (8 vyučovacích hodin) vede profesionální kosmetička paní Eva Machová.

Popis kurzu mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí se skládá z 20 fází, které po sobě následuji v časovém trvání zhruba 15 minut. Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé, snadno bývá poznamenáno věkem, vnějšími vlivy a únavou. Oči prezentují celkovou fyzickou a duševní kondici organismu.

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak.

Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, čímž se oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.

Po této masáži, která je velmi příjemná se budete nejenom cítit báječně odpočinuti, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.

Po masáži lze použít speciální otiskovou masku na kontury očí, která zabraňuje otokům, osvěžuje a vyhlazuje vrásky

Nejbližší termíny masérského kurz:

Na kurz si vezměte: čísté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník, papírové utěrky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. Dostanete k dispozici speciální masážní krémy.