BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
MASÁŽE A TERAPIE
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá odborné kurzy s kredity pro fyzioterapeuty a kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje atd. BUĎFiT Praha, Brno, Ostrava, Plzeň 9
 

NESPECIFICKÉ MOBILIZACE

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Nespecifické mobilizace

Popis kurzu Nespecifické mobilizace

Nespecifické mobilizace je technika mobilizací, cvičení a uvolňování kloubů pro nápravu vadného držení těla, která využívá pěnových míčků a cvičebních míčů - overballů. Vyučuje sama autorka Zdeňka Jebavá viz. foto.

Tento odborný seminář je určen hlavně pro fyzioterapeuty a rehabilitační pracovníky.

Důležitá informace: metoda "míčkové facilitace" je chráněna autorskými právy a autorkou této techniky je fyzioterapeut paní Zdeňka Jebavá, která nikomu neudělila právo školit a předávat tuto techniku, ani žádnou jinou jí vyvinutou. Paní Zdeňka Jebavá, jako jediná tuto techniku smí vyučovat a nemá žádné lektory, které by proškolila a zplnomocnila k výuce. Slova autorky "je smutné, že někdo neoprávněný předává tyto techniky, ale ještě horší je, že nekvalitní a špatnou výukou může absolvent takového kurzu ublížit svým klientům".

Nejbližší termíny masérského kurz:

zahájenínázev akceformamístocena
 19.10.2018Nespecifické mobilizace3 dnyPraha4600,- 
přihláška

Na kurz si vezměte: čisté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník. V ceně kurzu je sada speciálních facilitačních míčků.

kurz nespecifické mobilizace - Zdeňka Jebavá nespecifické mobilizace - teoretická výuka - Zdeňka Jebavá nespecifické mobilizace pomocí malých míčů overbalů - Zdeňka Jebavá mobilizace pomocí facilitačních míčků a overbalů - Jebavá Zdeňka
 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů