logo masérská škola BUĎFiT Porádáme kurzy kinezio tejpování, kinesiotaping, tejpování s profesionálním fyzioterapeutem a lektorem Petrem Marouškem. V naší masérské škole dbáme na profesionalitu.

Petr Maroušek, DiS

Radek Kupr BUĎFiT - masérské kurzy

Od roku 2004 se věnuje masážím a alternativním technikám. V poslední době se specializuje převážně na Kinesiotaping, ve kterém uplatňuje znalosti ze studia technických oborů spolu se znalostmi kineziologie a fyziologie lidského těla. K jeho lektorské činnosti dále přispívá i odborné pedagogické vzdělání. Kromě odborných školení spolupracuje s vrcholovými sportovci a provozuje privátní praxi. Je členem Červeného kříže. Vyučuje kinesiotaping (kineziotaping) a klasické tejpování.

Přednáší a vyučuje:

• taping - tejpování
  • kinezio-taping - kineziotaping
  • Spolupracuje s masérskou školou BUĎFiT na vzdělávacích kurzech
  • lymfo-taping (lymfotaping)

Vzdělání:

• v1996 ISŠT – Průmyslová elektrotechnika
    Energetický institut při ČVUT Fakulta strojní – obor průmyslová energetika Specializační kurzy v rámci elektrotechniky a energetiky pro samostatnou činnost vedení a řízení činností v energetice
  • 2001 UK Praha Pedagogická fakulta - Studium pro mistry odborného výcviku, Učitelství odborných předmětů, Speciální pedagogika
  • 2001 FTVS UK Praha (Obor zdravotní tělesná výchova) - Vyučování ZTV na všech typech a stupních škol, Organizování a realizace tělovýchovných programů v oblastech spolkové tělovýchovy a sportu

Další vzdělání:

• Masér pro sportovní a rekondiční masáže
  • Specializované kurzy českého a mezinárodního rozsahu – pod vedením zahraničních i Českých lektorů:
    • v oblasti klasického tapingu
    • v oblasti kinezio tapingu
    • v oblasti lymfotapingu
  • Baňkování – baňková masáž
  • Jemné techniky uvolňování kloubních blokád
  • Čínské masáže (průprava TČM - Čínští lékaři)
  • Moxování
  • Kvasha
  • Bylinná terapie
  • Míčková facilitace
  • Shiatsu
  • Manuální lymfodrenáž
  • Energy Hot Sotnes I.+II.
  • Mistr japonských léčebných technik
  • Feldenkraisova metoda (lektoři SRN)
  • CARDIO DANCE DIPLOM (Face Czech Academy)
  • BOSU CORE DIPLOM (Face Czech Academy)