BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno
 

Rozhodli jste se změnit svůj život nebo hledáte nový směr a příležitosti?

Rekvalifikační masérský kurz akreditovaný MŠMT ČR

Akreditace MŠMT ČR

Přípravný kurz vychází z rekvalifikačního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáž je masérský kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky pod č.j.: 112/2013-50.  Jsou zde vyučovány masážní techniky, které jsou aplikovány v běžných masážích. S těmito technikami se můžete setkat prakticky kdekoliv (masážní salony, fitcentra, wellness centra atd.).

Teoretická část (teorie masáže, anatomie, první pomoc) je vyučována formou dálkového studia e-learning.

Masér pro sportovní a rekondiční masáže

Intenzivní forma kurzu

Denní forma výuky akreditovaného rekvalifikačního kurzu je od pondělí do pátku 09:00 - 17:00 hod.

Víkendová forma kurzu

Víkendová forma výuky akreditovaného rekvalifikačního kurzu je o víkendech vždy 09:00 - 16:00 hod. V některých případech se jedná o tzv. prodloužené víkendy, kdy u některých víkendů je navíc ještě pátek také 09:00 - 16:00.

Večerní forma kurzu

Večerní forma výuky rekvalifikačního kurzu je každé úterý a čtvrtek od 16:30 - 20:30 hod. V některých případech je navíc výuka i v jiných dnech (podle rozpisu a možnosttí lektorů) v hodinách od 9:00 - 16:00. Většinou se jedná o patek nebo víkend. Veškeré informace najdete u jednotlivých termínů kurzu.

Individuální forma kurzu

Individuální forma výuky rekvalifikačního kurzu je podle možností klienta. Upraveny rozpis termínů se kombinuje s právě probýhajícími kurzy a to intenzivní, večerní nebo víkendový. U této formy kurzu je cena kurzu dle standartní ceny bez možnosti slevy a to 8.900,-

Popis masérského kurzu: masér

Masérské kurzy probíhají ve skupinách od 6 účastníků. Naučíme vás základním technikám rekondičních masáží a k nim potřebné teorii. Nedílnou součástí kurzu je anatomie a fyziologie lidského těla, první pomoc, teorie masáží a samozřejmě praxe masáží, na kterou klademe prvořadý důraz. Každý účastník kurzu musí bezpodmínečně zvládnout všechny vyjmenované části - pokud chce získat osvědčení o způsobilosti k provádění činnosti "masérské regenerační a rekondiční služby".

Nejbližší termíny masérského kurzu:

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte: čísté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník, papírové utěrky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. Dostanete k dispozici masážní prostředky a baňky.

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů