logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NAŠÍ ŠKOLU

Nabízíme:

• Kurzy a semináře - v našem školícím zařízení najdete přes 30 druhů školení od masérských kurzů po zájmové semináře a kurzy s odbornou tématikou. Máme k dispozici, jak rekvalifikační masérské kurzy, tak odborné kurzy s kredity UNIFY i zájmové semináře a přednášky.
  • Zázemí - účastníci kurzů mají k dispozici kuchyňku, kde si mohou zakoupit pití, kávu, čaj, udělat si instantní polévku a jídlo. V kuchyňce je k dispozici dvouvařič, rychlovarná konvice a lednice.
  • Slevy - účastníci našich kurzů mají 5% slevu v našem kameném obchodě
  • Lektorský sbor - naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti s vedením kurzů a prováděním terapií a jsou profesionály ve svém oboru.
  • Počet žáků - kurzy pořádáme již od 8 do 16 klientů, tak aby se lektor mohl všem věnovat.
  • Klub BUĎFiT pro naše absolventy jsme zřidili klub Masérů a terapeutů s dalšími výhodami jako jsou 10% slevy na kurzy, 10% slevy na zboží v kameném a internetovém obchodě. Za timto účelem vydáváme členské (klubové) karty.
  • Chodba kuchyňka pro naše studenty kuchzň Vybavení kuchyně učebna masáže kuchyň kuchyňka pro naše studenty