logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň 9

RADEK KUPR

Radek Kupr BUĎFiT - masérské kurzy

dlouholetý masér, učitel a terapeut, od roku 1992 se věnuje čínské medicíně (masážím, fytoterapii, akupresuře a dalším léčebným metodám). V roce 1994 začíná vyučovat masáže (REFIT) a později na Akademii Tělesné Výchovy a sportu (ATVS Palestra). Výukou se zaměřuje směrem k čínské medicíně (čínské masáže, baňkování, moxování atd.) Stále pracuje jako lektor a učitel masáží a v soukromé praxi se zabývá orientálními technikami (fytoterapie, masáže, baňkování, moxování, ušní svíce atd.), nadále pracuje jako cvičitel plavání. Svoji soukromou praxi provozuje na Sokolovské 207 (metro Vysočanská).

Dosavadní studium a praxe:

• 1992 - studium tradiční čínské medicíny (prof. Wang)
  • 1992 - studium sportovních a rekondičních masáží
  • od 1994 - lektor a učitel rekondičních masáží
  • od 1995 - lektor a učitel čínské tlakové masáže a baňkové masáže
  • od 1999 do 2003 - studium tradiční čínské medicíny obor akupunktura (ČSBS)
  • od 1999 - studium tradiční čínské medicíny obor fytoterapie (ČSBS)
  • 2001 - studium cvičitel plavání (ATVS Palestra)
  • od 2001 - lektor a cvičitel plavání - rodiče s dětmi (Betynka)
  • od 2001 - lektor a cvičitel plavání (MAMI - mateřská školka)
  • od 2003 - lektor a učitel masáží, akupresury a baňkování (ATVS Palestra)
  • 2004 - 2005 praktická stáž v bylinkárně TCM Bohemia praxe s mícháním čínských bylin.
  • stále pracuje jako lektor rekondičních a čínských masáží, akupresury a baňkování

Lektor vyučuje tyto masérské kurzy:

Radek Kupr BUĎFiT - masérské kurzy jméno: Radek Kupr
pozice: lektor
firma: BUĎFiT s.r.o.
BUĎFiT s.r.o.
mobil: +420775721010
e-mail: radekkupr@budfit.info
Radek Kupr je lektorem masérské školy BUĎFiT, která pořádá masérské kurzy a odborné semináře. Specializuje se na techniky Tradiční čínské medicíny jako je baňkování, akupunktura, masáže, dietetika a fytoterapie.

Radek Kupr - BUĎFiT Radek Kupr - BUĎFiT