logo masérská škola BUĎFiT Zen-Touch™ shiatsu (masérský kurz) pořádá masérská škola BUĎFiT Praha, Brno, Ostrava, Plzeň 9 - Vysočany

ZEN-TOUCH SHIATSU

BUFiT - masrsk kola > Kurzy a semine > Shiatsu - ZEN-TOUCH SHIATSU

Historie a pvod Zen-Touch Shiatsu

Zen-Touch Shiatsu je inovan forma shiatsu vytvoen Seymourem Koblinem. ZT praktik si pi sv prci me vybrat ze irokho repertoru technik, zaloench na improvizaci, kter dlaj z kad mase jedinenou osobn zkuenost. Nkdy se me masប podobat jze tanci, kter je rerovn praktikem, vedoucmu ke sputn velkho rozsahu pohyb ovlivujcch tlo, mysl a ducha. Na druh stran me nkdy masប vypadat velmi jednodue a pasivn, kdy praktikujc shled, e je nutn dret po del dobu body na akupunkturnch drahch.

Seymour Koblin - Zen-Touch shiatsu

Popis kurzu Zen-Touch shiatsu 1

Vkurzu se studenti krom prce stlem nau pouvat v shiatsu jin/jang, przdn/pln msto, akry, pt prvk, ten tla, vybran akupunkturn body a dt doporuen klientovi. Na konci kurzu budou mt studenti teoretick znalosti Zen- Touch shiatsu a budou schopni provst hodinovou zkladn mas shiatsu.

Rozvrh kurzu Zen-Touch shiatsu 1

• So 9.30 13 h: - mas DKK zepedu (leh klienta v poloze na zdech) - hara/bicho - HKK - krk, body na oblieji 14 18 h: - akry - zopakovn mase v poloze na bie a na zdech.
  • Ne: 9.30 13: - teorie jin/jang - teorie 5 prvk 14 16 h: - zopakovn mase celho tla - dotazy, hodnocen.

Dobrovoln uebn text: The Art of Zen-Touch (Umn Zen-Touch) - Seymour Koblin

Seymour Koblin PHD, HHP (Holistic Health Practitioner), praktikuje a vyuuje celostn pstup ke zdrav od roku 1978. Je zakladatelem a editelem School of Healing Arts (koly lebnch umn), schvlen sttem Kalifornie, USA. Jeho schopnost demystifikovat vchodn filozofie a prezentovat je jako zbavn - snadno pochopiteln, z nj dl vysoce uznvanou osobnost lebnch umn. Dky jeho workshopm, zaloench na zkuenostech, jsou astnci ohromeni hlubokm porozumnm, kterho doshli a zaali ho vyuvat po nvtv jeho inspirujc vuky. Zalenn pklad z bnho ivota, praxe, a pedvn zkuenost s vyuitm hudby, pohybu a humoru, dl ze Seymourovy vuky udlost, kterou si budou lid dlouho pamatovat a cenit.

Seymour je autorem knih Food for Life, The Art of Zen-Touch and Shaping Our Destiny.

Nejbli termny masrskho kurz:

Chyba natn skriptu...

Na kurz si vemte: st svtl obleen na pevleen, pezvky - pantofle (ne tenisky), seit, psac poteby, ponoky, prostradlo, runk, paprov utrky, doklad o zaplacen kurzu a doplatek kurzovnho. Dostanete k dispozici zkladn skripta v eskm jazyce.