logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň

TERMÍNY MASÉRSKÝCH KURZŮ A SEMINÁŘŮ

Termíny masérských kurzů a seminářů seřazených podle datumu

Kurzy vyučují lékaři, profesionální fyzioterapeuté a maséři (viz. terapeuté a lektoři), popis kurzů najdete na: kurzy a semináře a také tisk rozpisu akcí ve formatu PDF si můžete stáhnout z Rozpis akcí - PDF

seřadit podle názvu akce - seřadit podle datumu (akce)
Kurzy Praha
Kurzy Brno
27.01.2018 Terapeutické využití kineziologickych tejpů
Zveme všechny příznivce pohybu na intenzivní odborný kurz, věnující se problematice kineziologického tejpování. Tento kurz je vhodný zejména pro trenéry, maséry, instruktory, fyzioterapeuty
Místo konání kurzu: Jesenice
cena akce: 4600,-
12 kreditů celkový popis kurzu info jen o této akci přihlásit na akci
17.02.2018 Terapeutické využití kineziologickych tejpů pro lymfatický systém
Technika kinezio tejpingu někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let japonským chiropraktikem Dr.Kenzo Kasem. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci v tomto případě se zaměř.na lymfatický systém.
Výuka kurzu: 1 den
Místo konání kurzu: Jesenice
cena akce: 2800,-
23.02.2018 Nespecifické mobilizace
Autorka míčkové facilitace paní Zdeňka Jebavá rozvinula svoji techniku míčkování i na tzv. nespecifické mobilizace pomocí facilitačních míčků. Tato technika jemné uvolňuje funkční blokády kloubů.
Lektor: Zdeňka Jebavá, Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS.
Výuka kurzu: 3 dny
cena akce: 4600,-
celkový popis kurzu info jen o této akci přihlásit na akci
24.02.2018 Terapeutické využití kineziologickych tejpů pro triggerpoint a akupoint
Technika kinezio tejpingu, někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport tak pro rehabilitaci, v tomto případě se zaměřuje na trigerpointy a akupunkturní body.
Výuka kurzu: 1 den
cena akce: 2400,-
24.03.2018 Baňkování - lokální aplikace
Metoda masáže a terapie pomocí podtlaku. Skleněnou nebo gumovou baňkou masírujeme nebo ji přikládáme na určená místa. Jedná se o velmi významnou samostatnou, ale i doplňkovou terapii k masážím.
Lektor: Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS.
Typ kurzu: seminář
cena akce: 2900,-
28.04.2018 Antistresová masáž
V tomto odborném kurzu se naučíme masáž, která uvolní stresem přetížené svaly a skrze svaly i emoční a psychické napětí. Antistresová masáž je v dnešní době téměř nepostradatelnou výbavou maséra.
Lektor: Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS.
cena akce: 2900,-
19.05.2018 Míčková facilitace pro terapeuty
Technika vyvinutá českou fyzioterapeutkou, paní Zdeňkou Jebavou. Masáž a terapie facilitačními míčky, která pomáhá především astmatickým dětem při zvládání jejich nemoci. Vhodné též na uvolnění svalů zad, hrudníku, při vadném držení těla…
Lektor: Zdeňka Jebavá, Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS.
Výuka kurzu: víkend
cena akce: 3900,-