logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň

TERMÍNY MASÉRSKÝCH KURZŮ A SEMINÁŘŮ

Termíny kurzů a seminářů seřazených dle názvu

Kurzy vyučují lékaři, profesionální fyzioterapeuté a maséři (viz. terapeuté a lektoři), popis kurzů najdete na: kurzy a semináře   a také tisk rozpisu akcí ve formatu PDF si můžete stáhnout z Rozpis akcí - PDF

seřadit podle názvu akce - seřadit podle datumu (akce)
Kurzy Praha
Kurzy Brno
31.10.2017 Masér pro sportovní a rekondiční masáže
Délka trvání kursu 150 hod. - (anatomie, teorie, praxe) Na konci účastník obdrží osvědčení Profesní kvalifikace jako doklad o rekvalifikaci.
Lektor: Mgr. Karin Záhorcová, Petr Škopek,Radek Kupr
Výuka kurzu: večerní
Typ kurzu: rekvalifikační kurz
původní cena akce: 7900,- ( sleva 2500,- ) cena kurzu: 5400,-
Akreditace MŠMT ČR celkový popis kurzu info jen o této akci přihláška
11.11.2017 Míčková facilitace pro fyzioterapeuty
Technika vyvinutá českou fyzioterapeutkou, paní Zdeňkou Jebavou. Masáž a terapie facilitačními míčky, která pomáhá především astmatickým dětem při zvládání jejich nemoci. Vhodné též na uvolnění svalů zad, hrudníku, při vadném držení těla…
Lektor: Zdeňka Jebavá
Výuka kurzu: víkend
cena akce: 3900,-
8 kreditů (UNIFY ČR) celkový popis kurzu info jen o této akci přihláška
01.12.2017 Terapeutické využití kineziologickych tejpů
Technika K-tapingu někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let japonským chiropraktikem Dr.Kenzo Kasem. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci.
Výuka kurzu: 3 dny
cena akce: 4600,-
12 kreditů celkový popis kurzu info jen o této akci přihláška
09.01.2018 Terapeutické využití kineziologickych tejpů
Výuka kurzu: 3 dny
cena akce: 4600,-
12 kreditů celkový popis kurzu info jen o této akci přihláška
11.02.2018 Terapeutické využití kineziologickych tejpů pro lymfatický systém
Technika kinezio tejpingu někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let japonským chiropraktikem Dr.Kenzo Kasem. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport, tak pro rehabilitaci v tomto případě se zaměř.na lymfatický systém.
Výuka kurzu: 1 den
cena akce: 2400,-
4 kredity celkový popis kurzu info jen o této akci přihláška
11.02.2018 Terapeutické využití kineziologickych tejpů pro triggerpoint a akupoint
Technika kinezio tejpingu, někde se uvádí jako Kinesio nebo Kinezio taping, byla vyvinuta na začátku sedmdesátých let. Princip účinku elastického tejpu je zcela nový a převratný jak pro sport tak pro rehabilitaci, v tomto případě se zaměřuje na trigerpointy a akupunkturní body.
Výuka kurzu: 1 den
cena akce: 2100,-