logo masérská škola BUĎFiT Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň 9

Valérie Keltnerová

Valérie Keltnerová, roz. Doležalová (nar.1977) je masérka a majitelka Regeneračního centra Iris v Poděbradech. Reflexní terapii se věnuje od roku 1999. Byla studentkou Julia Patakyho a Hany Smejtkové. Kromě masáží se zajímá o alternativní způsoby léčení, aromaterapii, psychosomatiku a homeopatii. Je velkou obdivovatelkou nadšeného pedagogického přístupu Michala Kučery a životní filozofie Dr. Franka Navrátila. V BuďFit vede kurzy reflexní lymfodrenáže a medové masáže.