BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno
 

Odborný seminář "Zmrzlé rameno"

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Zmrzlé rameno

přikládáni baněk, baňková masáž ohnivé baňky

Popis odborného semináře "Zmrzlé rameno"

Pod označením „zmrzlé rameno“ nalezneme veškeré problémy týkající se ramenního kloubu (bolest a omezení hybnosti). Při dlouhodobé bolesti a neschopnosti základní sebeobsluhy (mytí, česání, oblékání, vaření atd.) se začne tento stav odrážet na psychice a struktury začnou degenerovat. Často nám pak tito klienti přichází do masérské praxe či na rehabilitační ambulance.

V tomto semináři si povíme o anatomii a fyziologii ramenního kloubu a blízkého okolí, ukážeme si jednoduchý test na zjištění, zda máme pracovat převážně se svaly a poté si již začneme probírat možné terapie. Přípravnou, ale již terapeuticky účinnou masáž horkou rolí, Čínskou masáž ramenního kloubu, možnou aplikaci baněk. Dále centraci ramenního kloubu s různými doporučeními na individuální pohybové terapie.

Tento seminář vznikl na základě zkušeností z terapeutické praxe a jsou zde poskládány techniky, které se mi nejvíce osvědčily.

Nejbližší termíny seminář "Zmrzlé rameno":

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte:: čisté světlé oblečení na převléknutí, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, dva froté ručníky, papírové utěrky (kuchyňské v roli), doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného.

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů