cítit se skvěle na duši a těle

Značka BUĎFiT je na trhu již od roku 2003 a za svoji dobu působení si vybudovala významné místo na českém trhu. Naším cílem je školit profesionály z řad masérů, fyzioterapeutů, ergoterapeutů a dalších pomáhajících profesí. Nově školíme i v on-line kurzech.

Odborné kurzy

Prezenční kurzy pro profesionály, fyzioterapeuty, maséry, ergoterapeuty, lékaře, zdravotníky, cvičitele, pedagogy.

Masérské kurzy

Rekvalifikační kurzy pro laickou veřejnost s následným vzděláváním postgraduálních kurzů.

On-line-kurzy

Profesionální a zájmové kurzy z pohodlí domova a bez dojíždění. Vhodné pro domácí a partnerské masáže a jako rozšíření znalostí pro profesionály.

Vážení, vhledem k situaci kolem COVID-19 momentálně nevypisujeme termíny dalších kurzů a seminářů. V termínech naleznete jen dlouhodobě nasmlouvané termíny.

Předpokládáme, že nové termíny budeme vypisovat postupně v rozmezí května a června děkujeme za pochopení…

Termíny (akce, kurzy, semináře, přednášky, kongresy ad.)