Přihláška na masérské kurzy, odborné semináře a přednášky
BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy s kredity, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň 9 - Vysočany
 


PŘIHLÁŠKA - INFORMACE O KURZU (AKCI)

Do přihlášky je nutné zadat položky označené hvězdičkou (*) a tučným písmem. Data vyplňujte pravdivě, jméno a příjmení se správnou diakritikou, datum narození a místo narození, jsou nutné pro vydávání osvědčení a potvrzení o absolvování. Nezapomeňte uvést tituly ve správných kolonkách. Nevyplňujte formulář jen velkými písmeny. Klienti s narozením mimo ČR uvádějte v kolonce místo narození stát + město (např: Slovensko, Košice). Podmínky účasti jsou uvedeny zde.

Míčková facilitace pro terapeuty I. ()

Detailní popis kurzu / akce (jen tohoto termínu) Popis kurzu / akce

Na vybranou akci Míčková facilitace pro terapeuty I. se lze přihlásit jen jako náhradník

Tento kurz je již naplněn ale stává se, že někteří přihlášení účastníci odřeknou nebo nezaplatí zálohu. Pak budou postupně osloveni přihlášení náhradníci.

* ***** ** *

Tímto stvrzuji, že se závazně přihlašuji na vybranou akci a odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami účasti, které jsem si přečetl/a. Potvrzuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé a správné. Dále odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním a uchováním osobních údajů dle ust. § 5, odst. 2, zákona č. 101/2000 Sb..

Detailní popis akce

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů