BUĎFiT
MASÉRSKÁ ŠKOLA
OBCHOD - E-SHOP
infolinka:   775721010
e-mail:      skola@budfit.info

škola.BUĎFiT.info

logo masérská škola BUĎFiT
Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno
 

Masérský KURZ SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

BUĎFiT - masérská škola > Kurzy a semináře > Sportovní a rekondiční masáž

Rekvalifikační masérský kurz akreditovaný MŠMT ČR

Akreditace MŠMT ČR

Sportovní a rekondiční masáž je masérský kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky pod č.j.: 112/2013-50.  Jsou zde vyučovány masážní techniky, které jsou aplikovány v běžných masážích. S těmito technikami se můžete setkat prakticky kdekoliv (masážní salony, fitcentra, wellness centra atd.).

Termíny základního rekvalifikačního masérského kurzu "Sportovní a rekondiční masáž"... klikni

Popis masérského kurzu: Sportovní a rekondiční masáž

Masérské kurzy probíhají ve skupinách od 6 účastníků. Naučíme vás základním technikám rekondičních masáží a k nim potřebné teorii. Nedílnou součástí kurzu je anatomie a fyziologie lidského těla, první pomoc, teorie masáží a samozřejmě praxe masáží, na kterou klademe prvořadý důraz. Každý účastník kurzu musí bezpodmínečně zvládnout všechny vyjmenované části - pokud chce získat osvědčení o způsobilosti k provádění činnosti "masérské regenerační a rekondiční služby".

Napsali o nás
v loňské roce jsem ve vaší škole absolvovala kurz - Sportovní masér (byl to večerní běh na podzim). A teď na jaře jsem si udělala kurz - Meridiánové masáže. Chtěla jsem ti napsat, že jsem si na tebe často v průběhu tohoto kurzu vzpomněla. Skoro celý kurz jsem čerpala znalosti z tvého výkladu anatomie. Bylo to pro mě ulehčení a když jsem viděla, jak s tou anatomii ostatní bojují, byla jsem ráda, že mám znalosti už naučené. Moc díky a hezké dny.
Irena Filipová
Vybraní lektoři byli velmi kvalitní s osobním přístupem ke každému jednotlivci. Zvláště Robert v této činnosti vyniká.
Petr
Kačenka-masáže - úžasný a milý člověk, trpělivá, velmi rádi jsme ji poslouchali, její výklad je pochopitelný a zapamatovatelný, rady nad zlato :-). Má respekt, ale stále zůstává člověkem, kterého jsme měli ze srdce rádi a vážíme si ho.
Martina
Všichni lektoři - na praxi Dana, teorie Robert a Honza byli naprosto profi a super! Děkuji, že se nám tak věnovali. Kurz se mi moc líbil.
Věrka Z.
Práce všech lektorů byla podle mého názoru kvalitní, bylo patrné nadšení pro věc, osobní zaujetí. Výuka v masérském kurzu nebyla nudná, byla výborná atmosféra.
Petra Marková.

Výuka teorie a praxe masáže

V teorii masáží budete seznámeni i s dalšími masážemi, s terapiemi a obory (cvičení, strava) a s druhy masážních sportovní a rekondiční masáž prostředků a přípravků pro rekondici a regeneraci. Na našich kurzech si vyzkoušíte různé druhy masážních prostředků, jako jsou masážní oleje, rostliné masážní oleje, masážní emulze aj. V průběhu kurzu vás také lektoři seznámí s dalšími technikami masáží, při kterých předvedou i masážní pomůcky, jako jsou např. masážní baňky.

Rozvrh hodin - masérského kurzu

Výuka zahrnuje 150 vyučovacích hodin, z toho 50 hodin je věnováno anatomii a první pomoci, 100 hodin je věnováno praxi - výuce a opakování masáží včetně teorie k masážím. Uchazeč si může vybrat z různých forem studia.

Masérský kurz - osvědčení a zkoušky

Absolvent kurzu, který splní min. 80% účasti na kurzu a dosáhl středoškolského vzdělání a věku min. 18-ti let, obdrží na závěr kurzu osvědčení o absolvování rekvalifikačního masérského kurzu s uvedením čísla akreditace MŠMT ČR. Pokud však chce žádat o živnostenský list a podnikat v oboru "masérské, rekondiční a regenerační služby", musí úspěšně složit Zkoušku profesní kvalifikace (Sportovní masáž, kód: 69-037-M, úroveň 4). Ta trvá cca 3 hodiny a není započítána do hodinové dotace. Pokud uchazeč úspěšně tuto zkoušku složí ( anatomie, první pomoc, teorie masáží, praxe masáží), získá Osvědčení o získání profesní kvalifikace. Zkouška profesní kvalifikace je zahrnuta do ceny kurzu. Zkouška se skládá v českém jazyce.

Zkouška profesní kvalifikace (závěrečné zkoušky rekvalifikačního masérského kurzu):

  • Anatomie 1) písemný test, 2) ústní zkouška
  • První pomoc - písemný test
  • Teorie masáží - ústní zkouška
  • Praxe masáží - praktická zkouška

Typy studia rekvalifikačního masérského kurzu

intenzivní: po - pá, 8:00 - 17:00

Tento typ studia je vypsán na 15 pracovních dní. Výuka probíhá ve všední dny (pondělí - pátek). Výjimkou je jedna sobota v průběhu kurzu, ve které proběhne výuka první pomoci.

prodloužené víkendy: pá + so + ne, 9:00 hod. - 18:00 hod.

Dohromady 15 dnů v prodloužených vybraných víkendech (5x pátek, sobota, neděle).

večerní: út a čt 16:30 - 20:30

Večerní kurzy probíhají v odpoledních hodinách vybraných úterků a čtvrtků. Ve večerních hodinách je výuka praxe masáží. Teoretická část kurzu (5 dní) proběhne ve vybraných víkendech či všedních dnech (nebo jejich kombinaci).

Anatomie

Součástí masérského kurzu jsou 3 jednodenní přednášky Anatomie I, II a III. V těchto dnech vám přednášející fyzioterapeuté vysvětlí anatomii a fyziologii lidského těla. Tyto přednášky můžete absolvovat jednotlivě - Anatomie I - úvod do anatomie, tkáně, kosti, klouby; Anatomie II - svaly; Anatomie III - vnitřní orgány a systémy. V případě absolvování všech tří dnů můžete přijít na Kompenzační cvičení (fyziologické propojení teorie nauky o svalech a praktickém využití při pohybu v denním životě a cvičení) a ukázky masážních technik zdarma. Tyto přednášky jsou poslední dobou velice oblíbené u cvičitelů jógy a fittness trenérů, ale i u neodborné veřejnosti - lidí, kteří se zajímají o zdravý životní styl a skrze pochopení svého vlastního těla mu lépe naslouchají.

První pomoc

kurz první pomoc Součástí masérského kurzu je jednodenní kurz první pomoci s profesionálním záchranářem a lektorem Janem Marouškem, DiS. Tento jednodenní kurz mohou absolvovat nejen absolventi masérského kurzu, ale i láická veřejnost případně terapeuté, kteří si chtějí první pomoc zopakovat.

Nejbližší termíny masérského kurzu:

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

Na kurz si vezměte: na převlečení čisté světlé oblečení (bílé kalhoty a triko), přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník, osušku a papírové utěrky. Nezapomeňte doklad o zaplacení zálohy a doplatek kurzovného. Doplatek kurzovného uhradíte na místě v den nástupu na kurz. Dále je nutné doložit kopii dokladu o ukončeném středním nebo středoškolském vzdělání (vysvědčení nebo maturitní vysvědčení). V ceně masérského kurzu jsou masážní prostředky a skripta.

Nejbližší termíny souvisejících kurzů a přednášek:

UPOZORNĚNÍ - pokud jste přihlášeni na rekvalifikační masérský kurz, není nutné se zvlášť hlásit na související kurzy a přednášky.

Anatomie

zahájenínázev akceformamístocena

Momentálně nemáme vypsaný žádný termín

Napište nám na náš e-mail o jaký kurz máte zájem a my Vás budeme informovat o novém termínu... skola@budfit.info

sportovní a rekondiční masáž sportovní a rekondiční masáž sportovní a rekondiční masáž sportovní a rekondiční masáž

Ubytování

Ubytování (pokud není uvedeno jinak), není součástí ceny akce (kurzu, semináře). Každý účastník si hradí a zajišťuje ubytování sám.

Internetový obchod nejen pro maséry :

Skládací masérský stůl Masážní oleje Masážní emulze Prostěradla

 Hlavní partneři:
Aloha Spa - magic hot stones | Masérské kurzy - Brno | Dornova metoda | výměna zpětných odkazů