fbpx

Míčkování pro teraoeuty

Míčkování je originální ve svém původu i provedení. Autorkou je uznávaná česká fyzioterapeutka Zdeňka Jebavá, která ji rozvíjí více než 30 let.

Vhodné pro:

  • MASÉRY
   Uvolnění svalového napětí dosáhnete s touto technikou i bez vynaložení velké fyzické námahy, navíc můžete svého klienta klidně nechat relaxovat a přitom mu pomocí Míčkování aktivovat “zdravé stereotypy” vedoucí k lepší kondici a podpoře imunity.
  • SPECIÁLNÍ PEDAGOGY, ASISTENTY PEDAGOGŮ
   Uvolňováním svalového napětí v oblasti obličeje a krku napomáháte zlepšení artikulace a výslovnosti.
  • OŠETŘOVATELE A DALŠÍ PRACOVNÍKY V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
   Uvolňováním svalového a psychického napětí zlepšujete celkovou pohodu ošetřovaného, to navíc posiluje důvěru, komunikaci a “spolupráci” mezi Vámi a Vaším svěřencem

Event Timelines

1
Pro fyzioterapeuty
Ať už jste právě dostudovali, máte mnoholetou praxi a nebo jste byli dlouho na rodičovské a vracíte se po několika letech do praxe, můžete se kurzu zůčastnit bez ohledu na to, zda jste či právě nejste zaměstnaní ve zdravotnictví. Samozřejmě kurz je i pro ty, kteří pracují sami na sebe, ať už jako fyzioterapeuti bez odborného dohledu nebo pod živnostenským oprávněním "Masérské rekondiční a regenerační služby".
Míčkování patří k technikám měkkých tkání a v této skupině je to (alespoň pro mne) hvězda :). Pojišťovny je tedy hradí pod kódem 21413 a na jednoho pacienta jej můžete čerpat 2x denně, tj. 30 minut.
2
Pro ergoterapeuty
Míčkováním uvolňujete svalové napětí, zlepšujete místní prokrvení, hojení a stimulaci periferních nervů, míčky lze hravě využít pro pacienty i na nácvik jemné motoriky a posilování svalů ruky.
3
Pro lékaře
Stejně jako fyzioterapeuté a ergoterapeuté využívají lékaři Míčkování jako premedikaci před další terapií, např. mobilizace či manipulace.
Někteří lékaři využívají kurzu i proto, aby věděli, s jakou technikou pracují jejich podřízení či spolupracující rehabilitace a co "předepisují" na FT poukazy svým pacientům.
4
Pro zdravotní sestry
Míčkováním zlepšujete zdravotní stav pacientů a zkracujete dobu léčby (urychlujete hojení, zlepšujete trofiku tkání (tím preventivně působíte proti proleženinám), snížujete bolestivost, velmi významným faktorem je i pozitivní působení na psychiku pacienta.

Zaregistrovat nyní:

Registrace

Registace Počet přihlášek
Cena: 4 600,00 
Počet Celková cena

Podrobnpsti

 • 17. 9. 2022 9:00   -   18. 9. 2022 15:00
Sdílet kurz / akci
PŘIDAT DO KALENDÁŘE