Míčkování pro maminky

Jednodenní zájmový kurz je určen maminkám astmatických nebo alergických ratolestí. V tomto dni se rodiče naučí Míčkovat svoje mrňousky tak, aby jim Míčkování pomáhalo při zvládání jejich nemoci. Technika je vhodná též na stimulaci správného napětí svalů zad, uvolnění hrudníku, při vadném držení těla či skoliotickém držení nebo dokonce dětské (juvenilní) skolióze. Míčkování obličeje lze použít u potíží s dutinami, chronickými rýmami, ale i při obrnách lícního nervu, které se u dětí vyskytují vyjímečně, ale i s tímto se bohužel můžeme setkat. Astma,  alergie či jiné onemocnění Vašeho dítěte není podmínkou,  můžete Míčkovat i zcela zdavé dítě a podporovat u něj tak správné držení těla a dýchání.

Výuka probíhá na maminkách vzájemně. V závěru kurzu (v odpolední části) můžete zajistit někoho, kdo Vám dítě na kurz dovede. Míčkování si tak můžete zkusit v den kurzu přímo na svém dítěti pod dozorem lektorky. Celodenní Míčkování na dětech není možné z důvodu nízké motivace dětí ke spolupráci :-).

Lektorkou kurzu je Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS. Garantem kurzu je autorka metody Zdeňka Jebavá.

Na kurzu obdržíte sadu míčků na Míčkování a brožurku (manuál), které jsou v ceně kurzu. V ceně kurzu máte také 30 min. konzultaci po telefonu nebo Skype. Osvědčení o absolvování kurzu se nevydává, jedná se o zájmový kurz pro veřejnost.

Termín kurzu: Míčkování pro maminky

Miroslava Kuprová Stodůlková, DiS.

Vystudovala fyzioterapii, masáže a čínskou medicínu. Pracuje jako fyzioterapeut v Říčanské nemocnici i svojí soukromé praxi a přednáší v kurzech Míčková facilitace a nespecifické mobilizace. Míčkování se věnuje od roku 2003.

Další termíny ​